Максим Козиряцький – арбітр матчу 1/2 фіналу Кубка України між «Агробізнесом» та «Динамо»

Максим Козиряцький – арбітр матчу 1/2  фіналу Кубка України між «Агробізнесом» та «Динамо»

Арбітр у полі – 39-річний Максим Козиряцький, який представляє Запоріжжя.

У нинішньому сезоні Козиряцький працював на п’яти матчах вищого вітчизняного дивізіону за участі «Динамо». У рамках 1-го туру УПЛ арбітр зафіксував перемогу киян над «Олімпіком» (4:1), у 7-му турі - над «Олександрією» (1:0). У грі з «Олімпіком» суддя показав два попередження, а в поєдинку з «городянами» Козиряцький продемонстрував 9 жовтих карток і наприкінці зустрічі вилучив із поля Миколу Шапаренка. Він також працював на виїзній для «Динамо» грі 10-го туру проти «Інгульця», у якій кияни перемогли з рахунком 2:0, а Козиряцький не показав жодного попередження. У матчі 14-го туру «Динамо» вдома перемогло «Олімпік» 3:1, а цей арбітр показав 6 жовтих карток та дві червоні – Нкенгу та Лебеденку. Нарешті, у 19-му турі за суддівства Козиряцького «Динамо» вдома перемогло «Рух» 3:0, а арбітр показав 4 жовті картки.

Асистенти арбітра – Шлончак С.М. (Черкаси), Матяш В.В. (Донецьк).

Четвертий арбітр – Шандор О.А. (Львів).

Спостерігач арбітражу – Геренда Є.Б. (Калуш).

Арбітр ВАА – Балакін М.О. (Київська обл.), асистент арбітра ВАА – Андрій Скрипка (Кропивницький), спостерігач арбітражу ВАА – Швецов В.Б. (Одеса).

Нагадаємо, що матч «Агробізнес» - «Динамо» відбудеться в середу, 21 квітня, у Тернополі на міському стадіоні, початок – о 16:00.

Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер