«Маріуполь» – «Динамо»: числа та факти

Безвиграшна в УПЛ серія «Маріуполя» в матчах з «Динамо» з 11 вересня 2011 року триває 18 матчів: 2 перемоги та 16 поразок.

«Маріуполь» у статусі господарів поля зазнав 20-ї поразки від «Динамо» у всіх турнірах, у тому числі 18-ї в УПЛ.

Безнічийна серія динамівців триває в чемпіонаті 7 матчів – 6 перемог та 1 поразка.
25-й гол в УПЛ забиває  Денис Гармаш.

Ювілейні голи  Дениса ГАРМАША в чемпіонатах України

№              Дата     Суперник          Рахунок (поле)

1-й            23.07.2010         МЕТАЛІСТ Харків           2:1 (г)

5-й            06.04.2014         МЕТАЛІСТ Харків           4:2 (д)

10-й          14.08.2016         СТАЛЬ  Кам’янське         2:1 (г)

15-й          14.04.2017         ЗОРЯ Луганськ               1:0 (г)

20-й          03.12.2017         МАРІУПОЛЬ Маріуполь   5:1 (д)

25-й          05.12.2020         МАРІУПОЛЬ Маріуполь   2:1 (г)

1-е в УПЛ вилучення Руслана Нещерета  (у 3-й грі), який стає 4-м воротарем «Динамо», який побачив перед собою червону картку в чемпіонатах України. Раніше достроково залишали поле Олександр Шовковський (у 1995 р.), Максим Коваль (у 2012 та 2013 рр.) та Георгій Бущан (у 2018 р.).

Георгій Бущан перервав свою серію без пропущених голів у чемпіонаті, яка з 4 жовтня тривала впродовж 475-ти (!) хвилин.

9-е в УПЛ вилучення в матчах «Динамо» та «Маріуполя», в тому числі 3-є для динамівців
Безнічийна серія динамівців триває в чемпіонаті 7 матчів – 6 перемог та 1 поразка, в тому числі переможна – 3 гри.

Серед діючих гравців кращий голеадор попередніх матчів – динамівець Віктор Циганков (9 м’ячів).

42-й гол у складі «Динамо» у всіх турнірах забиває Денис Гармаш, наздогнавши за цим показником Павла Шкапенка.

90-й матч за «Динамо» проводить Микола Шапаренко: 61 матч – у чемпіонатах, 6 – у Кубку, 2 – у Суперкубку та 21 – у єврокубках.

90-й матч за «Динамо» проводить Віталій Миколенко: 60 матчів – у чемпіонатах, 7 – у Кубку, 1 – у Суперкубку та 22 – у єврокубках.

55-й матч за «Динамо» проводить Олександр Караваєв: 38 ігор – у чемпіонатах, 3 – у Кубку, 2 – у Суперкубку та 12 – у єврокубках

35-й матч за «Динамо» проводить Денис Попов: 24 гри – у чемпіонатах, 3 – у Кубку та 8 – у єврокубках.
«Динамо» 95-й раз в УПЛ перемагає суперників саме з рахунком 2:1, у тому числі 4-й раз – «Маріуполь».