Марко Рубен із «Евіаном» сенсаційно перемагає ПСЖ!

Учора він таку можливість отримав, вийшовши у стартовому складі за «Евіан», в якому він грає на правах оренди, і провів у грі проти лідера чемпіонату Франції 70 хвилин (на фото в центрі).

Сама зустріч, яку прийшло подивитися на трибунах «Парк де Спортс» 14,346 глядачів, завершилася несподіваною впевненою перемогою господарів – 2:0, після голів у виконанні Нсикулу на 75-й та Сугу на 87-й хвилинах. Зазначимо, що Андрес Ескобар увесь матч перебував у запасі, а Факундо Бертольйо знову не було в заявці на гру через травму.

Незважаючи на поразку, ПСЖ зберіг за собою лідерство після 16-ти турів. «Евіан» посідає 15-й рядок.

У наступному турі найближчої суботи підопічні Паскаля Дюпра зіграють на виїзді з «Сент-Етьєном».