Match For Peace. «Івердон Спорт» - «Динамо» - 1:1. Звіт про матч

Match For Peace. «Івердон Спорт» - «Динамо» - 1:1. Звіт про матч

У суботу, 25 червня, динамівці провели перший повноцінний тренувальний день на зборі у Швейцарії, де команда готується до нового сезону, а вже наступного дня, 26 червня, підопічні Мірчі Луческу зіграли перший із запланованих контрольних матчів на зборі. Наша команда зустрілася із ФК «Івердон Спорт», який виступає у другому за рангом дивізіоні чемпіонату Швейцарії – 1-й лізі або Challenge Лізі. Цей, а також наступні поєдинки киян під час збору мають статус благодійних та проходять під гаслом «Play for Peace. Stop the War».

Поєдинок завершився результативною нічиєю 1:1, динамівці зусиллями Яцика забили на початку поєдинку, а «Івердон Спорт» зрівняв рахунок у другому таймі.

Гру активніше розпочали швейцарці. Динамівці хоча і володіли м’ячем, але їхній суперник частіше наближався до воріт Нещерета. При цьому «Івердон Спорт» реальних загроз біля наших воріт не створив. А ось кияни перший же свій удар у площину воріт перетворили у забитий м’яч: Яцик опинився з м’ячем на лівому фланзі, увірвався до штрафного майданчика, обігравши захисників, та спрямував сферу точно у дальній кут повз воротаря – 1:0 на користь українців.