Мехмеді забиває на Олімпіаді!

Вже на п’ятій хвилині матчу Адмір відкрив рахунок, реалізувавши 11-метровий удар. Зрівняти рахунок африканській збірній вдалося на останній хвилині першого тайму зусиллями форварда французького «Сент-Етьєна» П’єра Аубамеянга.

У середині другого тайму європейці лишились удесятьох. Другу жовту картку в матчі арбітр показав півзахиснику Оліверу Буфу, але, попри це, рахунок у матчі не змінився.

Відзначимо, що в поєдинку другої пари квартету В між збірними Мексики та Південної Кореї також була зафіксована нічия – 0:0.

Наступний свій матч підопічні П’єрлуїджі Тамі проведуть 29 липня проти команди Південної Кореї.

Швейцарія: Бенальйо, Родрігес, Клозе, Шаер, Морганелла, Хохштрассер, Буфф, Фрай, Емегара (Абраши, 84), Цубер (Касамі, 64), Мехмеді.

Голи: Аубамеянг (45) – Мехмеді (5, з пенальті)

Вилучений: Буфф (78).