Мехмеді забиває, але «Фрайбург» поступається

У грі, що проходила на арені SGL в Аугсбурзі й зібрала 28,453 глядачі, швейцарець із подачі Фрайса на 46-й хвилині відкрив рахунок.

Однак перемогу його «Фрайбургу» в гостях втримати не вдалося. На 62-й хвилині Халіл Алтинтоп зрівняв рахунок, а за хвилину до завершення основного часу матчу Вернер приніс перемогу ФК «Аугсбург» – 2:1.

Таким чином, «Фрайбург» поки не здобув у першості жодної перемоги й посідає з двома очками передостаннє 17-е місце.

Наступну гру в Бундеслізі команда Мехмеді проведе 22 вересня на своєму полі проти берлінської «Герти». Трохи раніше 19 вересня «Фрайбург» прийме в Лізі Європи ліберецький «Слован», в якому мають усі шанси зіграти ще двоє орендованих динамівців – Сергій Рибалка та Владислав Калитвинцев.