Меморіал Гранаткіна-2014. Нічия збірної України з господарями

Після прикрої поразки від Туреччини в суперниках колективу Олександра Головка були господарі турніру – збірна Санкт-Петербурга.

На поле СКК «Петербурзький» у стартовому складі «жовто-синіх» вийшли троє динамівців – Павло Лук'янчук (No.16) із капітанською пов'язкою, Артем Бесєдін (No.11) та Ігор Нечай (No.17).

Останній відіграв один тайм та був замінений, а, навпаки, після перерви у гру увійшов Богдан Душин (No.8). Голкіпер Вадим Солдатенко цього разу залишився на лаві.

Що стосується результату зустрічі, то, незважаючи на ігрову перевагу збірної України, особливо в кількості ударів здалеку, втілити її в голи не вдалося. Власне, як не вдалося забити й господарям арени. Підсумковий рахунок – нічия 0:0.

Таким чином, щоб не втратити шансів виграти золоті нагороди, збірній України будь-що потрібно перемагати в останньому матчі Латвію та сподіватися на успіх Санкт-Петербурга у грі з Туреччиною. Зараз же, набравши лише один пункт, «жовто-сині» розташувалися на останній сходинці в таблиці.

Заключна зустріч у групі з Латвією відбудеться 8 січня.