Меморіал Гранаткіна. Дубль Бєсєдіна допоміг Україні (U-18) розгромити Фінляндію

Навряд чи Меморіал Валентина Гранаткіна-2014 збірна України може занести собі до активу, адже рівно рік тому наша команда посіла тут же третє місце. Зараз же – лише 11-е...

У стартовому складі команди Олександра Головка на поле вийшли троє динамівців – Богдан Душин, Артем Бєсєдін та Павло Лук'янчук, який утретє в п'яти матчах виводив збірну в якості капітана. Та й загалом капітанська пов'язка не залишала динамівців, адже, окрім Лук'янчука, ще в двох матчах її надягали Артем Бєсєдін та Вадим Солдатенко. Останній, до слова, на полі так і не з'явився, а от у перерві замість Душина вийшов Ігор Нечай.

Перший тайм завершився з перевагою в один м'яч на користь «жовто-синіх» – м'яч на рахунку Зотька. У другій же половині зустрічі ще двічі у ворота команди Фінляндії поцілив Артем Бєсєдін (на фото). Вигравши з рахунком 3:0 у Фінляндії, збірна України фінішувала 11-ю.