Меморіал Гранаткіна: наостанок – перемога в серії пенальті

Збірна України, складена з гравців 1994 р.н., посіла сьоме місце на Меморіалі Гранаткіна, який сьогодні завершився у Санкт-Петербурзі.

У своєму останньому поєдинку підопічні Юрія Мороза зустрілися з однолітками з Білорусі. Пропустивши першими, «жовто-сині» проявили характер та за хвилину до фінального свистка відігралися, а в серії пенальті все ж вирвали перемогу.

У звітному поєдинку зіграли п’ятеро динамівців. Весь матч відіграв голкіпер Бущан, Гемега та Хобленко вийшли у стартовому складі та були замінені по ходу другого тайму, а Васильєв та Хльобас з’явилися на полі з лави запасних.

Переможцем же турніру стала збірна Італії, обігравши у фінальному поєдинку одноліток із Фінляндії – 4:0.

Україна (U-18) – Білорусь (U-18) – 1:1 (серія пенальті – 5:4).