Меморіал Гранаткіна: реабілітація за розгром

На другий ігровий день Меморіалу Гранаткіна, що проходить у ці дні в Санкт-Петербурзі, збірна України, складена з гравців 1994 р.н., здобула перемогу над однолітками з Греції.

Після розгромної поразки від Італії підопічні Юрія Мороза просто зобов’язані були реабілітуватися. І це їм вдалося. У першому таймі «жовто-сині» забезпечили собі перевагу, незважаючи на те, що пропустили першими (один із м’ячів на свій рахунок записав динамівець Дмитро Хльобас) а після перерви розвинули його. Як результат, 5:1 на користь наших хлопців. Крім Хльобаса, також у матчі взяли участь ще троє динамівців – Васильєв та Гемега вийшли у стартовому складі, а Хобленко вийшов на заміну на останніх хвилинах.

У суботу, 7 січня, відбудеться заключний матч групи. Якщо Греція не виграє в Італії, то Україна залишиться на другому місці, і побореться за 5-8 місця.

Україна (U-18) – Греція (U-18) – 5:1 (2:1).