Мігель узяв участь у матчі двох «селесао» (+ відео)

У матчі взяв участь півзахисник київського «Динамо» Мігель, який захищає кольори португальської команди. Він вийшов у стартовому складі команди Паулу Бенту і провів повний матч, який став для нього 41-м за національну збірну.

«Європейські бразильці», як іноді називають збірну Португалії, першими забили гол. У результативній атаці безпосередню участь узяв Мігель. На 18-й хвилині під його гарматний удар самовіддано кинувся Тьяго Сілва, після чого
Майкона невдало скинув м'яча прямо на Рауля Мейрелеша, який переграв Жуліо Сезара.

Тим не менше, вже до перерви в рахунку вели бразильські «селесао» завдяки голам Тьяго Сілви і Неймара.

Відразу після перерви перевагу бразильців закріпив Жо. Такий рахунок протримався до кінця матчу – 3:1 на користь «чарівників м'яча».