Мігель із Португалією громить Люксембург та готується до плей-оф

У місті Коїмбра на стадіоні «Сіудад-ді-Коїмбра» «селесао» приймали збірну Люксембургу.

У середині першого тайму, на 29-й хвилині зустрічі, гості залишилися в меншості. Червону картку отримав Орельєн Жоакім. За хвилину Варела вивів Португалію вперед.

На 37-й хвилині Нані спрямував у ворота Люксембурга другий м'яч, а на 79-й хвилині Поштига зробив рахунок розгромним.

Мігель отримав місце у стартовому складі команди Паулу Бенту, відіграв 58 хвилин та був замінений на Угу Алмейду.

Результат зустрічі 3:0 не допоміг португальцям безпосередньо потрапити на ЧС-2014, оскільки збірна Росії в паралельному матчі зіграла внічию з Азербайджаном (1:1) та посіла перше місце в групі. Тепер команді Мігеля доведеться здобувати путівку на мундіаль через матчі плей-оф.