Михайлу Фоменку – 75. Привітання від Ігоря Суркіса

Михайлу Фоменку – 75. Привітання від Ігоря Суркіса

Сьогодні 75-річний ювілей відзначає колишній футболіст та тренер «Динамо» (Київ), володар Кубка Кубків та Суперкубка УЄФА 1975 року Михайло Фоменко. Ювіляра привітав президент ФК «Динамо» (Київ) Ігор Суркіс.

Шановний Михайле Івановичу!

Від себе особисто та від численних уболівальників «Динамо» зі стажем дозвольте привітати Вас із ювілеєм.

Прийшовши до київської команди в 1972-му, Ви на найближчі роки стали основним виконавцем на відповідальній позиції центрального захисника. Ваше ім'я золотими літерами вписане в історію «біло-синіх», своєю надійною грою Ви посприяли не лише здобуттю динамівцями Києва трьох титулів чемпіонів СРСР, а й історичному успіху для величезної країни – здобуттю першого єврокубка, коли «Динамо» в 1975 році завоювало Кубок володарів Кубків, а за ним і Суперкубок УЄФА.

На полі Ви завжди проявляли себе як справжній боєць, віддаючи всі сили заради своєї команди, і того ж саме вимагали від своїх підопічних, коли стали тренером. І на цьому терені також досягли неабиякого успіху, привівши «Динамо» до звання чемпіонів та володарів Кубка України, а згодом, уже працюючи зі збірною України, вивели її до фінальної частини Євро-2016.

У цей святковий день бажаю Вам, шановний ювіляре, міцного здоров'я, сімейного затишку, успіхів у всіх справах, а також якнайшвидшого завершення кровопролитної війни та повернення до мирного життя в незалежній Україні.

З повагою,

президент ФК «Динамо» (Київ) Ігор Суркіс

Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер