Микола Михайленко: «На Олімпіаді намагатимемося показати найкращий результат»

Микола Михайленко: «На Олімпіаді намагатимемося показати найкращий результат»

Півзахисник київського «Динамо» Микола Михайленко розповів про своє повернення до столичного клубу, особливості тренувального процесу під орудою Олександра Шовковського та майбутню участь в футбольному турнірі Олімпійських Ігор 2024 року у Парижі:

- Я радий повернутися, тренувальний процес і вимоги дуже цікаві, потроху звикаю, стараюся, думаю, з часом усе буде добре.

- Минулий сезон ви провели в оренді, що цей період дав вам у професійному плані? Які індивідуальні вміння покращили?

- Ігрова практика багато вирішує у футболі. Вважаю, цей час пішов мені на користь, вдячний тренерам, які давали мені там грати. Багато чого взяв для себе нового і незвичного, що допомагає мені й зараз.

- Наскільки важко набирати кондиції перед початком сезону?

- Звісно, збори – це нелегко у будь-якій команді, а в «Динамо» підготовка ще на вищому рівні, суворіші вимоги, потрібно більше бігати.

- Вас викликали до Олімпійської збірної, яка вперше в історії вийшла на Олімпіаду. Які у вас очікування від неї?

- Розуміємо, що суперники непрості, сильні, але тим цікавіше. Подивитися на себе на їхньому фоні – багато вартує. Далеко не кожного року можна так себе проявити. Будемо намагатися показати найкращий результат.

- Кого з суперників вже знаєте?

- Звісно, знаємо і бачимо, яких успіхів досягають гравці, наприклад, збірної Аргентини, за яку грає Хуліан Альварес – він у складі «Манчестер Сіті» нещодавно виграв Лігу чемпіонів. Але я вважаю, що на полі грає команда, і, якщо у нас буде єдина команда, то жодна індивідуальність не зможе їй нічого протиставити.

- Який настрій в Олімпійській збірній? Наскільки команда готова?

- Ми ще будемо готуватися. Вважаю, усі, кого туди викликали, заслуговують на це. Будемо старатися та точно віддаватимемо всі сили.


Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер