g>

Микола Михайленко: «У фільмі моє життя таке, яким воно є»

Микола Михайленко: «У фільмі моє життя таке, яким воно є»

Півзахисник «Динамо» Микола Михайленко поділився враженнями від виходу в прокат фільму «Гра на перехоплення», в якому він зіграв одну з головних ролей.

- В останні кілька дні ви в центрі уваги через вихід у прокат фільму «Гра на перехоплення». Які у вас емоції від цих днів? Чи збільшилася увага до вас?

- Так, увага збільшилася. Не дуже сильно, але дійсно збільшилася. Багато пишуть у соціальних мережах, був допрем’єрний показ фільму, де було багато людей. Тому для мене ця увага трішки незвична. Я не дуже люблю увагу, але так сталося, що з фільмом її стало більше.

- Що для вас більш хвилююче – виходити на футбольне поле чи дивитися на себе в кіно?

- Та навіть не знаю. Можливо, це й можна якось порівняти. Вперше дивитися на себе на великому екрані – цікавий та трохи незвичний досвід. Але це зовсім різне.

- Як у команді відреагували на вашу участь у фільмі? 

- Усі хлопці привітали, а також було місце й жартам. Я вважаю, що це навіть добре для атмосфери в команді, адже з’явився ще один привід про щось поговорити та пожартувати.

- Зйомки фільму випали на відповідальний момент у вашій кар’єрі - виступи на Олімпіаді. Це поєднання зйомок у фільмі та виступів на Олімпійських іграх додавало тиску?

- Ні, ніякого тиску не було. Фільм знімався в ті моменти, коли я був абсолютно вільний, тому це ніяк не впливало на футбольну складову. Тому це ніяк не відволікало, й увесь процес пройшов чудово.

- Розкажіть, чим для вас цей фільм особливий? Чому варто піти подивитися його в кінотеатрі?

- Для мене цей фільм особливий, тому що в ньому є шматочки мого життя, таке, яким воно є. Там нічого не додавали. Це все, як воно є. Режисер намагався розкрити ці емоційні, рідні зв’язки, тому що це дуже близьке для багатьох наших людей, коли в сім’ї є батько, є син, є брати рідні, де хтось живе, виконує якусь місію в суспільстві, а хтось воює захищає нас на фронті. Тому це дуже життєва історія.

Дійсно, можливо, не настільки крута акторська гра, але головне - це сам посил, який хочеться передати, щоб усі якомога більше цінували саме сімейні зв’язки.

Інші новини

Титульний спонсор
Генеральний партнер
Технічний партнер