Миколі Павлову – 70! Вітання від Ігоря Суркіса

Миколі Павлову – 70! Вітання від Ігоря Суркіса

Сьогодні відомий український тренер Микола Павлов відзначає 70-річчя. З ювілеєм його привітав резидент «Динамо» Ігор Суркіс:

Шановний Миколо Петровичу!

Від усіх динамівців та від мене особисто дозвольте висловити Вам найщиріші вітання з нагоди Вашого ювілею.

Історія українського футболу знає, що Ви зробили прекрасну кар'єру футболіста, зокрема уболівальники досі пам’ятають Вашу яскраву гру за «Дніпро», з яким Ви стали чемпіоном СРСР та отримали виклик до збірної.

Розпочавши тренерську кар’єру наприкінці 80-х, Ви також досягли заслуженого визнання і як кваліфікований, професійний наставник, у тому числі, у київському «Динамо».

Особлива ваша заслуга перед українським футболом – це десятки футболістів, яких Ви виховали та відкрили футбольній Україні. Перелік зірок, які починали свої виступи під вашим керівництвом і які нині грають у найкращих клубах України та національній збірній, дійсно, вражає.

Символічно, що людина із таким списком досягнень очолює Всеукраїнське об'єднання тренерів з футболу та виконує складну місію захисту інтересів вітчизняних фахівців.

У день вашого 70-річчя бажаю Вам, шановний Миколо Петровичу, міцного здоров'я, сімейного затишку, добробуту, натхнення, енергії та успіхів у всіх Ваших справах. А головне – якнайшвидшого закінчення війни та повернення до спокійного, звичного, щасливого життя у вільній, мирній та незалежній Україні.

З повагою,

президент ФК «Динамо» (Київ)

Ігор СУРКІС

Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер