Мірча Луческу: «На полі була велика битва»

Мірча Луческу: «На полі була велика битва»

Головний тренер «Динамо» Мірча Луческу в коментарі офіційному транслятору матчу поділився враженнями від гри з «Фенербахче», перемоги команди в додатковий час і проходу в наступний кваліфікаційний раунд:

- Ми зібрали багато інформації і дуже добре підготувалися до цієї гри протягом останніх п'яти днів. Хлопці віддали всі сили на полі. Ми дуже добре організували наш захист, особливо у першому таймі, оскільки знали, що «Фенербахче» розпочне поєдинок дуже агресивно і пресингуватиме нашу команду. Ми досягли успіху в тому, щоб з цим впоратися, і в другому таймі, як і обговорювали заздалегідь, хотіли вирівняти гру та перемогти.

Це був дуже хороший матч між двома сильними командами. Я дуже радий, що моя команда змогла підтримати хороший фізичний рівень до кінця матчу. Вважаю, ми заслужили перемогу у цьому кваліфікаційному раунді.

– Як можете прокоментувати вилучення у складі суперника?

- Юкшек припустився багато помилок. Крім того, гра була досить жорсткою, яка потребувала фізичної витривалості: багато довгих передач. Словом, на полі була велика битва.

Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер
Офіційний партнер