Мірча Луческу: «У перерві сказав команді, що ми маємо повернутися до своєї гри»

Мірча Луческу: «У перерві сказав команді, що ми маємо повернутися до своєї гри»

Головний тренер київського «Динамо» прокоментував результат матчу з «Дніпром-1» в ефірі клубного ТБ.

- Містере, цей матч складався нелегко для «Динамо» в першому таймі. Що ви сказали своїм підопічним у перерві?

- Так, перший тайм був складним, суперник хороший. У них було багато часу на підготовку до гри з нами, а нам після «Барселони» було складно. Нам довелося вдатися до ротації, випустити кілька свіжих гравців. У зв'язку з великою кількістю змін, нових гравців у складі, було складно в першому таймі, поки гравці не відновили зв'язки. Було багато неузгодженості в діях. Ми легко втрачали м'яч, віддавали його супернику, і потім важко було відбирати, так як «Дніпро-1» вміло контролював м'яч.

Хочу відзначити гравців, які вийшли на заміну в другому таймі. Вони бачили, що відбувалося на полі до перерви. Вони вийшли і дуже професійно поставилися до ситуації на полі. Крім того, що вони додали якості грі, у нас почали з'являтися моменти і забиті голи.

- Які слова ви сказали команді в перерві?

- У першу чергу, що ми повинні повернутися до своєї гри. Ми не можемо грати в гру суперників. Ми повинні форсувати суперників, щоб вони грали в ту гру, в яку ми хочемо. Ми почали контролювати хід зустрічі, не втрачали м'яч і не давали суперникам можливість вибігати в контратаки. Добре контролюючи м'яч, ми змусили суперника багато бігати, шукати м'яч, пресингувати. У цей час з'явилися зони, якими ми скористалися. Ми розкривали ці зони, і тому з'являлися моменти для взяття воріт.

Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер
Офіційний партнер