Молодіжний склад «Динамо». Підсумки першої половини сезону 2012/13

Якщо, після того як він прийняв кермо влади в грудні 2010 року, молоді динамівці під керівництвом білоруського наставника фінішували за підсумками сезону 2010/11 на незвично низькому 14-му місці, то вже в наступному чемпіонаті 2011/12 команда зайняла 8-у позицію.

Зараз же перед зимовою перервою після 18 проведених турів молодіжний склад «Динамо» займає третє місце. Відставання від лідера «Зорі» становить 10 очок, а від «Шахтаря», який іде другим - шість. Слідом за «біло-синіми» йде маріупольський «Іллічівець», який позаду на одне очко.

Молодіжна першість. «Динамо». +8 = 6-4. Голи: 34-20. (3-е місце).

Гвардійці

У всіх 18-ти матчах взяли участь два гравці «Динамо» - Антон Братков і Бадрі Акубардія, причому Антон всі 18 матчів починав у стартовому складі. На один матч менше за них зіграв Каталін Карп (13 появ у «основі»). По 16 ігор в своєму активі мають Іван Трубочкін (15 матчів у стартовому складі), Дмитро Хльобас (15) і Олександр Цибульник (14).

Бомбардири

Найкращим бомбардиром команди на даний момент є Дмитро Хльобас, в активі якого 11 м'ячів (1 з пенальті). На один гол менше забив Сергій Рибалка (щоправда, Сергій 6 разів з десяти відзначився з «точки»). Третім снайпером є Олег Маік, на рахунку якого 6 точних пострілів по воротах суперників. Цікавим є той факт, що всі свої шість м'ячів Олег забив, виходячи на заміну.

Автори дублів:

3 - Дмитро Хльобас

(19.10.2012. «Динамо» - «Металіст» - 4:0)

(02.11.2012. «Динамо» - «Таврія» - 6:0)

(29.11.2012. «Говерла» - «Динамо» - 0:2)

2 - Сергій Рибалка

(13.07.2012. «Динамо» - «Металург» - 3:0, обидва - з пенальті)

2 - Олег Маік

(27.10.2012. «Іллічівець» - «Динамо» - 2:3)

З капітанською пов'язкою найчастіше на поле виходили Віталій Буяльський (на фото) та Антон Братков. Також молодіжну команду на матчі по разу виводили старожили «Динамо» Олександр Шовковський та Артем Мілевський.

Капітани «Динамо» в молодіжній першості:

Буяльський Віталій - 10

Братков Антон - 6

Мілевський Артем - 1

Шовковський Олександр - 1

За 18 турів «Динамо» здобуло 6 сухих перемог, 2 розгромні та 2 вольові.

Найбільша перемога - 6:0 у домашньому матчі проти сімферопольської «Таврії» (02.11.2012). Крім неї ще одна розгромна перемога (4:0) була здобута в домашньому матчі з харківським «Металістом». (19.10.2012)

Найбільшу поразку не можна виділити, оскільки всіх чотирьох поразок «Динамо» зазнало з різницею лише в один м'яч.

Двічі під час першої частини сезону «біло-сині» проявили свій динамівський дух і зуміли переломити хід поєдинків, доводячи матчі до вольових перемог.

Вольові перемоги:

17.08.2012. «Ворскла» - «Динамо» - 1:2 (1:0 - Марусич (13, пен.), 1:1 - Акубардія (18), 1:2 - Хльобас (86).

27.10.2012. «Іллічівець» - «Динамо» - 2:3 (1:0 - Кожанов (24, пен.), 2:0 - Кожанов (38), 2:1 - Хльобас (43), 2:2 - Маік (76) , 2:3 - Маік (90 +2)

Молодий і віковий

Наймолодший футболіст, який виходив на поле - Андрій Вацеба (16 років).

Найстарший футболіст, який виходив на поле - Олександр Шовковський (37 років).

Легіонери

У матчах брали участь десять легіонерів - Горан Попов (Македонія), Каталін Карп (Молдова / Румунія), Азам Раджабов (Білорусія), Віталійс Ягодинскіс (Латвія), Леандро Алмейда (Бразилія), Лукман Аруна (Нігерія), Мілош Нінкович (Сербія), Айіла Юссуф (Нігерія), Дуду (Бразилія), Марко Рубен (Аргентина). Щоправда, тут необхідно відзначити, що сім з цих десяти - гравці основного складу.

За грубість на вихід

Гравці «Динамо» 2 рази були вилучені з поля. На 65 хвилині гостьового матчу 16 туру проти «Металурга» за повторне попередження був вилучений Леандро Алмейда. А в домашньому матчі 17 туру проти київського «Арсеналу» на першій компенсованій хвилині пряму червону картку отримав Сергій Рибалка. Суперники «Динамо» також двічі вилучалися з поля.

Більше за всіх попереджень у «Динамо» отримав Віталій Буяльський - 4.

Найбільш коректні матчі:

19.10.2012. «Динамо» - «Металіст» - 4:0 (3 попередження)

27.10.2012. «Іллічівець» - «Динамо» - 2:3 (3 попередження)

Найбільш недисципліновані матчі:

27.09.2012. «Динамо» - «Зоря» - 1:2 (7 попереджень)

09.11.2012. «Металург» - «Динамо» - 2:2 (7 попереджень)

Найбільша кількість глядачів на домашньому матчі - 600 глядачів на матчі «Динамо» - «Металіст» (19.10.2012).

Найбільша кількість глядачів на гостьовому матчі - 2000 глядачів на матчі «Дніпро» - «Динамо» (06.10.2012).

Найменша кількість глядачів на домашньому матчі - 100 глядачів на матчі «Динамо» - «Таврія» (02.11.2012).

Найменша кількість глядачів на виїзному матчі - 100 глядачів на матчі «Металург» (Донецьк) - «Динамо» (16.11.2012).

Найчастіше матчі молодіжної команди «Динамо» в осінній частині першості обслуговував арбітр Андрій Кузьмин (4 гри). 3 матчі за участю «біло-синіх» суддівський комітет довірив Віталію Романову.

У ворота суперників «Динамо» пенальті призначався 8 разів. Всі вони були реалізовані.

13.07.2012. «Динамо» - «Металург» - 2:0. Сергій Рибалка реалізував на 62 хвилині (за рахунку 0:0).

26.07.2012. «Динамо» - «Говерла» - 1:1. Сергій Рибалка реалізував на 23 хвилині (за рахунку 0:0).

01.09.2012. «Шахтар» - «Динамо» - 1:1. Сергій Рибалка реалізував на 41 хвилині (за рахунку 1:0).

27.09.2012. «Динамо» - «Зоря» - 1:2. Артем Кравець реалізував на 63 хвилині (за рахунку 0:2).

19.10.2012. «Динамо» - «Металіст» - 4:0. Сергій Рибалка реалізував на 39 хвилині (за рахунку 1:0).

16.11.2012. Металург (Донецьк) - «Динамо» - 2:2. Сергій Рибалка реалізував на 45 +3 хвилині (за рахунку 1:1).

29.11.2012. «Говерла» - «Динамо» - 0:2. Дмитро Хльобас реалізував на 86 хвилині (за рахунку 0:1).

У ворота «Динамо» пенальті призначався 5 разів. Всі вони також були реалізовані.

17.08.2012. «Ворскла» - «Динамо» - 1:2. Максим Марусич реалізував на 12 хвилині (за рахунку 0:0).

24.08.2012. «Динамо» - «Чорноморець» - 0:1. Євген Смирнов реалізував на 70 хвилині.

06.10.2012. «Дніпро» - «Динамо» - 3:2. Євген Бохашвілі реалізував на 74 хвилині (за рахунку 1:1).

27.10.2012. «Іллічівець» - «Динамо» - 2:3. Денис Кожанов реалізував на 24 хвилині (за рахунку 0:0).

09.11.2012. Металург (Запоріжжя) - «Динамо» - 2:2. Євген Коньков реалізував на 88 хвилині (за рахунку 1:2).

Потрапляння в заявку і матчі в основній команді:

Георгій Бущан (воротар)

Матчів в основному складі - 0

Потраплянь у заявку - 1 (14.07.2012. «Динамо» - «Металург»)

Сергій Рибалка (півзахисник)

Потраплянь у заявку - 4 (14.09.2012. «Динамо» - «Карпати», 23.09.2012.КУ. «Шахтар» - «Динамо», 28.09.2012. «Динамо» - «Зоря», 04.12.2012. «Динамо» Загреб - «Динамо»)

Бадрі Акубардія (захисник)

Потраплянь у заявку - 1 (28.10.2012. «Іллічівець» - «Динамо»)

Дмитро Хльобас (нападник)

Матчів в основному складі - 1 (17.11.2012. «Металург» Донецьк - «Динамо», вийшов на заміну на 67 хвилині)

Потраплянь у заявку - 1 (17.11.2012. «Металург» Д - «Динамо»)

Гравці команди U-19, які залучалися до ігор молодіжної першості:

Андрій Болденков (захисник). Перший матч у молодіжній першості - 13.07.2012. «Динамо» - «Металург» Донецьк (вийшов на заміну на 4 компенсованій хвилині).

Андрій Вацеба (півзахисник). Перший матч у молодіжній першості - 21.07.2012. «Арсенал» - «Динамо» (вийшов на заміну на 90 хвилині).

Олексій Мілютін (півзахисник). Перший матч у молодіжній першості - 03.08.2012. «Кривбас» - «Динамо» (вийшов на заміну на 58 хвилині).

Максим Нестеренко (захисник). Перший матч у молодіжній першості - 13.07.2012. «Динамо» - «Металург» Донецьк (вийшов на заміну на 90 хвилині).

Павло Полегенько (півзахисник). Перший матч у молодіжній першості - 17.08.2012. «Ворскла» - «Динамо» (вийшов на заміну на 66 хвилині).

Максим Тищенко (нападник). Перший матч у молодіжній першості - 17.08.2012. «Ворскла» - «Динамо» (вийшов на заміну на 66 хвилині).

Ігор Харатін (нападник). Перший матч у молодіжній першості - 11.08.2012. «Динамо» - «Волинь» (вийшов на заміну на 3 компенсованій хвилині).

Євген Чумак (півзахисник). Перший матч у молодіжній першості - 03.08.2012. «Кривбас» - «Динамо» (вийшов на заміну на 72 хвилині).

У свою чергу, гравці, які раніше вже виступали в молодіжній першості, залучалися в цьому сезоні до ігор за команду U-19: Олександр Ткаченко (воротар), Георгій Бущан (воротар), Каталін Карп (нападник), Роман Лазарович (півзахисник), Олег Маік (нападник), Азам Раджабов (нападник), Олексій Савченко (півзахисник), В'ячеслав Панфілов (нападник).