Молодіжний склад «Динамо» в Туреччині: перемога над данцями та нічия із «Зенітом»

Вчора наша команда провела цікавий контрольний поєдинок. Суперником «Динамо» був молодіжний склад «Зеніту» (Санкт-Петербург). Зустріч завершилася бойовою нічиєю – 1:1 (епізод гри на фото).

На 37-й хвилині рахунок відкрив нападник «Зеніта» Богаєв після багатоходової комбінації. П'ять хвилин потому динамівці зрівняли рахунок – подачу Віталія Буяльського з кутового ударом головою замкнув В'ячеслав Панфілов.

У другому таймі тривала рівна гра з моментами біля обох воріт, яка завершилася закономірною нічиєю.

У грі з пітерцями блискуче зіграв воротар динамівців Олександр Ткаченко, який неодноразово рятував свою команду. Сьогодні Саша приймав вітання від тренерів та партнерів по команді з нагоди свого ювілею. Йому виповнилося 20 років! Вітаємо!

Контрольний матч

18 лютого. Белек, Туреччина

«Динамо» (мол.) – «Зеніт» (мол.) – 1:1 (1:1)

«Динамо»: Ткаченко – Трубочкін (Сухомлинов, 70), Братков, Іашвілі (Ягодінскіс, 46), Акубардія (Шевчук, 75) – Цибульник (Савченко, 80), Карп (Кузик, 46), Калитвинцев (Полегенько, 70), Буяльський – Маїк (Тищенко, 60), Панфілов (Яремчук, 46).

«Зеніт»: Васютін, Костін (Бадалов, 75), Чистяков, Зінков (к), Іванов (Алфьоров, 60), Вербіцкас (Троянов, 55), Могилевець (Серенков, 55), Симонян (Закарлюка, 55), Богаєв (Єфимов, 75), Марков (Киреєнко, 55), Гасілін (Ящук, 55).

Голи: Панфілов (42) – Богаєв (37).

Посеред тижня підопічні Хацкевича провели ще один контрольний матч. У ньому динамівці зустрілися з молодіжним складом (U-21) одного з найстарших клубів Данії, «Орхуса».

Пропустивши гол на старті зустрічі, вже на 8-й хвилині, динамівці швидко оговталися й уже до перерви вели в рахунку. У підсумку матч завершився впевненою перемогою «біло-синіх» із рахунком 4:1. Дубль у цій грі оформив молдавський легіонер Каталін Карп, ще по м'ячу забили Олег Маїк та В'ячеслав Панфілов.