На НТБ «Динамо» відбувся турнір пам’яті Євгена Рудакова серед команд U12

На НТБ «Динамо» відбувся турнір пам’яті Євгена Рудакова серед команд U12

З 16 по 18 грудня у манежі заміської бази «Динамо» у Віті-Литовській відбувся традиційний щорічний дитячо-юнацький турнір присвячений пам’яті видатного футболіста та тренера Євгена Рудакова. Його організаторами виступили ФК «Динамо» (Київ) та ГО «Київська ліга дитячого футболу» на чолі із її головою Володимиром Величком.

У змаганнях взяли участь 32 команди футболістів 2012-го року народження. Вони були поділені на 8 груп по чотири колективи у кожній. Учасники приїхали з різних куточків України – Львова, Чернігова, Вінниці, Дніпра, Кривого Рогу, Києва та області, а також з інших міст. Матчі турніру проводились у форматі 1 тайму по 30 хвилин, на полі 40х60 м, команди складалися з 8 польових гравців та голкіпера.

Усі ігри вийшли цікавими, емоційними та корисними, пройшли у приємній, дружній атмосфері і подарували дітям та батькам багато позитивних вражень. Неймовірні результати поєдинків, жага до перемоги, максимальні швидкості, шалена самовіддача юних футболістів, інтрига до останньої секунди – це все було присутнє на турнірі пам’яті Євгена Рудакова.