На турнірі «Arsenal Cup» «Динамо-2» стартувало з перемоги

У дебютному поєдинку підопічні Вадима Євтушенка обіграли донецький «Олімпік» U-21 з рахунком 3:1.
«Біло-сині» вже на початку створили серйозний заділ для перемоги, після того, як Євген Трояновський вже на 6-й хвилині використав чудовий пас Ахлетдіна Ісраїлова, а вже через дві хвилини відзначився Євген Немтінов, замкнувши вивірену подачу Івана Трубочкіна.

За кілька секунд до свистка на перерву донеччани відіграли один м'яч, але більшого динамівці їм зробити не дозволили.

В кінці, а саме на другій компенсованій хвилині, зусиллями Павла Полегенька, який забив головою після подачі з кутового Ковбаси, динамівці остаточно оформили підсумковий результат на свою користь.

«Arsenal Cup». 1-й тур

15.02.1016. Манеж НТБ «Динамо»

«Динамо-2» - «Олімпік» U-21 – 3:1 (2:1)

«Динамо-2» (1-й тайм): Волинець, Трубочкін, Головко, Дмитренко, Нагорний, Скидан, Алексєєв, Ісраїлов, Трояновський, Немтінов, Зубков. (2-й тайм): Камінський, Трубочкін (Гусін, 68), Братков, Джгереная, Нестеренко, Цибульник, Полегенько, Жикол, Трояновський (Мочуляк, 70), Ковбаса, Маїк.

Голи у динамівців: Трояновський (6), Немтінов (8), Полегенько (90+2).