В уікенд динамівські команди різного рівня провели 8 матчів!

Кременчуцький хет-трик Волошина та дублі Ліги і Надольского

Динамівські команди U-15 та U-17 проводили свої матчі 2-го туру чемпіонату ДЮФЛУ у Кременчуці, де обидві розгромили своїх однолітків з місцевого «Кременя» 7:0 і 5:0 відповідно.

В цих матчах виділимо насамперед хет-трик Вікентія Волошина з U-15. Примітно, що в матчі першого туру він зробив покер у домашній зустрічі з харківським «Металістом»!

Не забудемо виділити і дублі у ворота «Кременя» Олега Ліги (U-17) та Ярослава Надольского (U-15).

У столиці дублем відзначився Ванат

Динамівці з U-14 і U-16 брали в столиці в рамках другого туру першості ДЮФЛУ команди кременчуцького «Кременя».

Представники з самої молодшої академічної групи розгромили гостей з рахунком 5:1. У цій грі дубль оформив Владислав Ванат.

Гравці з U-16 свій матч звели внічию – 1:1 і, набравши всього одне очко розташовуються в турнірному пелотоні на незвично низькій 7-й позиції.

Бенефіс Симчо в Києві!

У 8-му турі чемпіонату U-19 динамівці на своєму полі розгромили однолітків з львівських «Карпат» - 6:0.

У цьому поєдинку хет-трик на свій рахунок записав Віктор Симчо!

Досягнутий успіх вивів «біло-синіх» на третє місце, а за втраченими очками і на друге з відставанням від лідера «Шахтаря» лише на один пункт.

Невдача в Кіровограді позбавила «Динамо-2» лідерства

У рамках 9-го туру першої ліги в Кіровограді зустрічалися два лідери першості – місцева «Зірка» і «Динамо-2». У впертій боротьбі перемогу здобули господарі-2:1. У процесі гри, поступаючись динамівці зусиллями Павла Полегенько зуміли на 68-й хвилині зрівняти рахунок, але всього через сім хвилин господарям вдалося забити переможний гол.

Ця невдача опустила підопічних Вадима Євтушенка на четвертий рядок у чемпіонаті 1-ї ліги.

Подвійними дублями по «Волині»

У восьмому турі чемпіонату України U-21 київське «Динамо» розгромило в гостях луцьку «Волинь».

Зазначимо дублі у виконанні Олександра Андрієвського і Віктора Циганкова.

100 футбольний салют Олега Гусєва!

Перша динамівська команда у 8-му турі Ліги Парі-матч впевнено переграла на луцькому стадіоні «Авангард» місцеву «Волинь» - 2:0.

Найбільш примітним в цьому поєдинку став пенальті, реалізований на 62-й хвилині Олегом Гусєвим. Цей гол став для нього 100-м в його офіційних матчах на різних рівнях!

Перемігши динамівці продовжують впевнено лідирувати в чемпіонаті країни, випереджаючи на три очки донецький «Шахтар».