Назар Волошин: «Ми провели сильний другий тайм, це був якісний футбол»

Назар Волошин: «Ми провели сильний другий тайм, це був якісний футбол»

Вінгер «Динамо» прокоментував переможний матч команди проти «Колоса». 

- Чи змінилася установка тренера після першого тайму, адже у другому команда заграла більш активно та агресивно?

- Тренери зробили акцент на певних речах, підказали як краще діяти в атаці та приділили увагу пресингу при втраті м'яча. У підсумку ми змогли додати та пішла вже зовсім інша гра.

- Протягом матчу ви діяли на декількох позиціях. На якій відчували себе найкомфортніше?

- Так, через тактичні нюанси я грав і в центрі нападу, і правого, і лівого вінгера. Але справа не у конкретній позиції, а у тому, як грає команда, як ми шукаємо вільні зони, як рухаються гравці кожної ланки. Мені подобалося те, що ми бачили у другому таймі, позиція була не важливою у цьому випадку.

- У моменті з голом Буяльського ви теж могли нанести останній удар, але потім Віталій допоміг вам забити, пропустивши м'яч до штрафного майданчика. Своєрідна компенсація за перший момент?

- Буяльський це дуже розумний гравець, він відчуває момент, коли потрібно пропустити м'яч, а коли зіграти самому. В принципі, я завжди готовий до його нестандартних рішень, тому і цього разу чекав, що він зіграє найбільш ефективно у тому моменті. Вийшло саме так.

- Як би ви в цілому оцінили гру «Динамо» у цьому матчі?

- Ми провели сильний другий тайм, це був якісний футбол, але головне, що він був ефективний з точки зору створення та реалізації гольових моментів. Я дуже щасливий, що ми змогли після перерви порадувати наших фанатів.

- У «Колоса» змінився головний тренер. Чи вплинуло це на підготовку до матчу?

- В принципі, ми вивчали суперника на основі попередніх матчів, але, звичайно, що тренерський штаб вніс певні корективи щодо цього з урахуванням зміни наставника у «Колоса». Наші тренери зробили акцент на певних моментах, що й принесло нам результат.

Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер