New Balance презентує нову форму ФК «Динамо» Київ сезону 2022/23

New Balance презентує нову форму ФК «Динамо» Київ сезону 2022/23

New Balance сьогодні представляє домашній, виїзний та третій комплекти форми ФК «Динамо» Київ на сезон 2022/23.

Вже п’ять сезонів поспіль New Balance є офіційним спортивним партнером ФК «Динамо» Київ, кожного сезону представляючи новий ексклюзивний дизайн ігрової форми клубу.

Нова форма ФК «Динамо» Київ сезону 22/23 – це символ єдності футболістів та фанатів клубу. Ми всі боремось за єдине. В кожній грі ми розповідаємо про нашу спадщину, підтверджуємо те, ким ми є і зосереджуємось на тому, куди ми рухаємося. А рухаємося ми всі до одного – до перемоги.

Домашня форма представлена в біло-блакитних кольорах, включаючи круглий виріз, шеврон ФК «Динамо» Київ, прапор України, логотип New Balance та надпис FCDK на звороті.

Діагональна смуга, що розташована вздовж всієї футболки, — це данина історії та традиціям клубу. Саме в формі з синьою смугою футболісти «Динамо» Київ виграли свій перший титул чемпіона СРСР в 1961 році, розпочавши нову еру в радянському футболі – еру київського «Динамо».

Виїзна форма також відрізняється унікальним дизайном і виконана в синьо-блакитних кольорах. Натхненням при створенні домашньої та виїзної форми став один із напрямів вуличної культури, а саме графіті, намальовані фанатами клубу в різних куточках Києва. Мистецтво графіті — це сучасне вираження та відображення культурного розмаїття. Використання на формі елементів, притаманних для цього виду вуличного мистецтва, віддає належне Києву та символізує єдність команди з містом та фанатами.

Окремої уваги заслуговує третій комплект форми, який виконаний в національних кольорах та включає шеврон ФК «Динамо» Київ, прапор України та логотип New Balance. Форма виконана переважно у жовтому кольорі з додаванням синіх елементів - на рукавах футболки розміщені сині вставки, а горловина доповнена синьою смужкою. На передній частині футболки зображено абревіатуру FCDK у вигляді великих графічних літер, розташованих вертикально. Шорти та гетри, в свою чергу, декоровані бічними блакитними смужками. Використання в третьому комплекті форми жовто-блакитних кольорів має особливе значення. Це символізує єднання українців у їх прагненні до перемоги.