Нічия і перемога молодіжної збірної (оновлено)

Перший товариський матч проти молодіжної збірної Туреччини молодіжна збірна України завершила бойовою нічиєю – 2:2. Вже на 5-й хвилині Юрій Фурта вийшов на побачення із воротарем суперника і відкрив рахунок. Але незабаром Тевсит Косе обіграв Яворського і з кута штрафного майданчика точно пробив у дальній кут воріт. Незважаючи на зусилля нападників Ярмоленка і Федорчука, до кінця першого тайму рахунок залишився незмінним.

Після перерви турки новими силами пішли вперед, але безуспішно. А збірна України свій момент використала й повела в рахунку. У результативній атаці взяв участь динамівець Сахневич. Після передачі захисника Бідловський прийняв м'яча в штрафному майданчику, передав його на Касяна, який із трьох метрів був точний - 1:2. Але раділа наша команда недовго. Через дві хвилини турецький арбітр призначив пенальті і Тевсит Косе розвів м'яча і воротаря Шеліхова по різних кутах.

Відзначимо, що в матчі брали участь четверо динамівців: воротар Роман Загладько, захисники Андрій Сахневич і Андрій Фартушняк, нападник Андрій Ярмоленко.

Туреччина - Україна - 2:2 (1:1).

Туреччина:
Болат (Рецет Ківрар, 46), Орда, Бікмаз (Калдимир, 35), Колкан (Карніл, 64), Текдемир (Арі, 75), Торун, Байдил (Япічі, 46), Шахин, Тосуноглу (Доган Шахин, 46), Косе, Кучер (Гетбай, 46).

Україна: Загладько (Шеліхов, 46), Сахневич, Ярмоленко (Бідловський, 46), Вовкодав, Касян, Яворський, Фурта, Матвеєв, Федорчук, Голодюк (Фартушняк, 46), Поступаленко (Білий, 46).

Голи: Косе (19, 62) - Фурта (5), Касян (59).

* * *

Перемогою українців завершився другий поєдинок молодіжної збірної проти турецьких одноліток – 2:1. У першому таймі команди обмінялися забитими м'ячами. На результативний удар Коноплянки зі штрафного із 25-ти метрів суперник відповів голом Айдогду із 30-ти метрів. А після перерви перемогу Україні приніс Васін. Штрафний у виконанні Коноплянки воротар турків парирував, після спроби Фартушняка добити м'яча голкіпер знову парирував удар, але Васин зльоту переправив м'яча до сітки - 2:1. Відзначимо, що в матчі взяли участь четверо динамівців: Микола Морозюк, Роман Зозуля, Андрій Фартушняк і Вадим Родіна. Для останнього поєдинок проти турок став дебютним у футболці молодіжної збірної.

Туреччина - Україна - 1:2 (1:1).