Нігерія побореться за «бронзу» КАН

Збірна Нігерії зазнала мінімальної поразки від Гани в півфіналі Кубка Африканських Націй, що триває в Анголі. Єдиний м’яч «Суперорли» пропустили на 21-й хвилині, коли нападник французького «Ренна» Асамоа Г’ян замкнув подачу партнера з кутового.

Динамівець Айїла Юссуф вийшов у стартовому складі збірної Нігерії, «відзначився» жовтою карткою на 37-й хвилині поєдинку, грубо зігравши проти опонента, а незабаром і сам вимушений був залишити поле на ношах після «теплої зустрічі» з футболістом Гани. Втім, динамівець продовжив гру, а на 67-й хвилині був замінений.

Таким чином, Нігерія зіграє із збірною Алжиру у втішному фіналі, тобто матчі за третє місце. Поєдинок відбудеться в суботу, 30 січня, початок – о 18:00 (час київський).