Німецьке телебачення в гостях у юних динамівців

Німецьке телебачення в гостях у юних динамівців

Журналісти телеканалу Das Erste (головний національний телеканал асоціації громадських телерадіокомпаній Німеччини ARD) побували у Києві. Знімальна група каналу, в тому числі, завітала на базу «Динамо» у Конча-Заспі, та відвідала тренування вікової групи U11 нашої Академії.

Німецькі репортери поспілкувалися з дітьми та батьками, після чого національний мовник випустив сюжет про свій візит.

***

Команда київського «Динамо» U11 тренується сьогодні ввечері. Ці хлопці люблять футбол та хочуть грати лише за свою країну.

«Футбол - це емоційна гра. Головне у ньому саме емоції, а якщо ти граєш та не насолоджуєшся футболом, то навіщо взагалі виходити на поле?», - каже юний динамівець Олег.

Зранку Росія обстріляла його рідне місто балістичними ракетами. Тривога та вибухи стали частиною життя цих дітей вже понад два роки.

«Коли вони почали обстріли, то я сильно боявся, а зараз не боюся, бо ми вже це пережили неодноразово», - поділився своїми відчуттями динамівець Сергій.

Футбол дає цим дітям та їх батькам надію та віру у майбутнє.

«Коли скасовують тривогу ми збираємо речі та відправляємося на тренування. Тут діти відволікаються від обстрілів та всіх важких подій, що відбуваються у нашій країні», - розповіла журналістам мама одного з гравців.

«Зараз дуже важко і нам, і дітям. Але іншого виходу немає, ми живемо так вже тривалий час, а щодо тренувань, то наші діти будуть ходити на них поки є така можливість. Це допомагає», - вважає батько одного з динамівців.

Повна версія сюжету доступна за посиланням.

Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер
Офіційний партнер