g>

НЛМ. Суперкубок U15. «Динамо» мінімально перемагає «Мункач» на виїзді

НЛМ. Суперкубок U15. «Динамо» мінімально перемагає «Мункач» на виїзді

У суботу, 30 травня, команда «Динамо» U15 (футболісти 2011 року народження) розпочала свої виступи в Суперкубку Національної ліги майбутнього. У першому матчі стадії 1/4 фіналу підопічні Олексія Прилепова та Володимира Каріна зіграли на виїзді проти однолітків із мукачівського «Мункача».

Упродовж першого тайму перевага на футбольному полі була за «біло-синіми». Водночас господарі інколи відповідали своїми атаками. 

Перед перервою динамівці змогли вразити ворота «Мункача» – після серії рикошетів у карному майданчику суперників Кравчук найкраще зорієнтувався в ситуації та вдало зіграв на випередження.

У другому таймі «Динамо» продовжувало тиснути своїми атаками на суперників, але рахунок не змінився – кияни здобули виїзну перемогу з рахунком 1:0, отримавши перевагу перед матчем-відповіддю, який відбудеться за тиждень.

НЛМ. Суперкубок U15. 1/4 фіналу. Перший матч

«Мункач» – «Динамо» – 0:1 (0:1)

«Динамо»: 1. Макогон, 2. Завгородній, 22. Мирошниченко (19. Бєлоусов, 65), 17. Юрчук (к, 13. Гриценко, 61), 15. Бережний, 23. Малаканов, 16. Шимків, 8. Кравчук (18. Постний, 59), 5. Голуб (11. Ситнюк, 36), 10. Варварук, 26. Коваль (9. Фурман, 36). 

Гол: Кравчук (35+1).

Попереджені: Камінський (9), Демяненко (55) – Мирошниченко (51).

Інші новини

Титульний спонсор
Генеральний партнер
Технічний партнер