Чергова нічия «Валенсії»

У четвертому матчі поспіль «Валенсія» не може перемогти. В черговому поєдинку - проти «Депортиво» - команда Унаї Емері зіграла внічию 1:1. В середині першого тайму невтомний Давид Вілья, який вийшов цього разу в стартовому складі, відкрив рахунок. Розвити перевагу гостям не вдалося, плюс, отримавши друге попередження, поле залишив все той же Вілья. Лише дві хвилини знадобилося «Депору», щоб граючи в більшості встановити рівновагу. Зробив це ударом головою Лопес.

Чергова втрата очок відкинула «Валенсію» на п'яте місце в турнірній таблиці. Левантійці вкрай нестабільно грають останні місяці. Втім, динамівців це аж ніяк не має обнадіювати. Амбіційні «кажани» в пошуках шляхів виходу з кризи і напевно захочуть порадувати вболівальників переконливою грою в Кубку УЄФА.