Огнєну Вукоєвичу – 40! Вітання від Ігоря Суркіса

Огнєну Вукоєвичу – 40! Вітання від Ігоря Суркіса

Сьогодні виповнюється 40 років колишньому хорватському півзахиснику «Динамо», який також працював у тренерському штабі клубу, Огнєну Вукоєвичу.

З нагоди ювілею іменинника привітав президент ФК «Динамо» Київ Ігор Суркіс:

Дорогий Огнєне!

Від щирого серця вітаю Вас із 40-річчям від усієї динамівської родини!

Ви залишили яскравий слід в історії київського «Динамо» у якості гравця, який завжди вирізнявся не лише своєю футбольною майстерністю, а і надзвичайним характером, непоступливістю, самопожертвою заради партнерів та команди, лідерськими якостями. Гравець, який нічого не боявся та завжди виходив на поле з вогнем у очах та серці – це про Огнєна. З перших ігор у динамівській футболці Ви закохали у себе наших вболівальників, які відразу прийняли Вас як свого. І за роки, проведені в клубі, Ви стали для нас своїм, справжнім динамівцем.

Вірю, що і на нелегкій тренерській стежці, яку Ви обрали своїм новим ремеслом після закінчення кар’єри футболіста, Ви досягнете багатьох висот та будете гордістю як для своєї рідної країни, так і для України, яка стала для Вас другим домом.

У цей день бажаю Вам міцного здоров’я, сімейного щастя, надійних друзів поруч, а також досягнення всіх поставлених цілей як на футбольному полі, так і поза його межами!

Президент ФК «Динамо» Київ

Ігор Суркіс

Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер
Офіційний партнер