Олег Гусєв: «Містер у кожній контрольній грі використовує поєднання різних виконавців»

Олег Гусєв: «Містер у кожній контрольній грі використовує поєднання різних виконавців»

Асистент головного тренера ФК «Динамо» Київ прокоментував матч «біло-синіх» із чорногорським «Рударом».

- Сьогодні був ідеальний суперник для контрольної гри – «Динамо» отримало можливість випробувати безліч комбінацій в атаці?

- Так, було багато хороших комбінацій, особливо у другому таймі. Але, на жаль, ми не доводили багато з них до ударів. У цьому плані треба додавати. У перерві ми скоригували гру, бо, справді, були і вдалі комбінації, і підходи до воріт, але наші гравці трохи перегравали.

- Чому «Динамо» нечасто било по воротах?

- Як я вже сказав, ми в перерві вказали гравцям на те, що мало ударів. Хлопці, мабуть, хотіли зіграти видовищно. Але не завжди це виходить. Але ми все ж перемогли, причому забили гол після красивої комбінації – з пропуском м'яча, пасом на третього. У цьому ключі продовжуватимемо працювати.

- Вітіньйо розкрився на цих зборах, додає з кожною грою. Він повністю адаптувався за ті півроку, що він у команді?

- Від нього чекають саме такої гри, яку він зараз показує. Думаю, це не межа, йому є до чого прагнути, є куди рости. Ми з нетерпінням чекаємо, що він у кожній грі так само приноситиме користь команді.

- Навантаження на зборі поступово знижуватиметься, більше уваги приділятиметься відновленню?

- Поки що ні, приміром, учора в нас було два тренування. Сьогодні гра по тайму для кожного гравця, завтра також гра. На післязавтра заплановано одне тренування, потім знову гра. Поки що я не сказав би, що ми знизили навантаження. Після матчу у четвер хлопці полетять до Києва, отримають два вихідних. Після цього вже розпочнеться більш ігровий цикл. Через день гратимуть, отримуватимуть більше ігрового часу. Напевно, вже не по тайму, а більше. А ближче до чемпіонату намагатимемося вивести гравців на максимальний рівень.

– Завтрашній спаринг-партнер «Динамо» суттєво відрізняється від сьогоднішнього... План на гру команди коригується в залежності від стилю гри суперника, його рівня?

- Ні, ми відпрацьовуємо у контрольних матчах свої схеми, свої ігрові зв'язки. Як бачите, Містер у кожній грі використовує поєднання різних виконавців, різні зв'язки. Через ці ігри ми готуємо команду до матчів чемпіонату.

Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер
Офіційний партнер