Олег Гусєв: «Усе, що було заплановано, виконали»

Олег Гусєв: «Усе, що було заплановано, виконали»

Асистент головного тренера «Динамо» прокоментував матч із «Пахтакором» (0:0).

- Олеже Анатолійовичу, чого не вистачило для перемоги?

– Не вдалося забити м'яч. Команда старалася, але й суперник попався хороший. На цих зборах суперників такого рівня ще не було. У нас були певні проблеми зі складом, багато хлопців хворіють. Але ми не програли, це також добре.

- «Динамо» продовжило суху серію – жодного пропущеного м'яча за третій збір...

- Напевно, це єдиний позитивний момент у цьому матчі – те, що вкотре зіграли на нуль. Але моменти біля наших воріт були, і це насторожує. Ще раз повторюся: не програли, рухаємось далі, намагатимемося перемогти у наступній грі.

- Які установки давав Мірча Луческу, спустившись із трибуни на тренерську лаву?

– Він підказував, з трибуни було важко докричатись. Він хотів перебувати ближче до поля та самостійно коригувати дії гравців.

- Ця нічия зіпсує настрій гравцям?

- Думаю, ні. Це поразки завжди засмучують. Але це збори. Вчора було тренування, позавчора важкий матч, грали практично ті самі хлопці. Можливо, накопичилася втома, бо було багато браку в передачах, неправильно прийнятих рішень. Продовжуємо працювати, аби все було добре.

- Завершуються треті збори команди. Чи можна вже підбивати підсумки?

– Все, що було заплановано, виконали. Залишилося одне тренування та одна гра, після чого повертаємось до Києва. Думаю, команда вже буде готова до чемпіонату. Після приїзду хлопці трохи відпочинуть, і почнемо цілеспрямовано готуватися до першого туру весняної частини сезону.

Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер