Олег Гусєв: 70 матчів – 10 м'ячів

А забитий ним на 34-й хвилині з пенальті м'яч 10-м за весь час виступів за «жовто-синю» дружину.

Цей гол дозволив Олегу увійти до квартету найкращих бомбардирів збірної Україні. На першому місці Андрій Шевченко (45 голів), далі йдуть Сергій Ребров (15) та Сергій Назаренко (12).

Нагадаємо, що дебютував Гусєв на запрошення Леоніда Буряка у складі збірної України 20 серпня 2003 року в Донецьку в товариському матчі проти Румунії (0:2), замінивши відразу після перерви Максима Калініченка.

Свій перший гол за національну команду Олег забив 17 листопада 2004 року в тринадцятій для себе грі за «жовто-синіх», спрямувавши на восьмій хвилині зустрічі у Стамбулі м'яч до сітки воріт голкіпера збірної Туреччини Рюшту.

Примітно, що Гусєв не ділить ігри за збірну на важливі та другорядні.

- Товариські та офіційні матчі відрізняються між собою за характером гри, але в будь-якому випадку потрібно намагатися вигравати.