Олег Протасов проти… «Динамо» (Київ)

Особливу пікантність цьому спарингу надає факт того, що цю команду тренує колишній форвард київського «Динамо» Олег Протасов, який забив за наш клуб у чемпіонатах СРСР в період з 1988 по 1990 роки 30 голів у 71-й зустрічі.

До переїзду в столицю України він виступав за дніпропетровський «Дніпро» і провів у його складі в першостях Союзу проти київського «Динамо» 10 матчів, забивши чотири м'ячі.

Вперше Протасов зіграв проти «біло-синіх» 25 вересня 1982 року, вийшовши на заміну на 68-й хвилині домашньої зустрічі замість Устимчика.

6 квітня 1986 року він зробив дубль, а рік потому своїми переможними голами допоміг «Дніпру» двічі здолати динамівців - 1:0 і 2:1.

Цікаво, що всі свої чотири голи він провів у сітку воріт Віктора Чанова (обидва на фото).