Олег САЛЕНКО: «Три м'ячі «Спартаку» я ще ніколи не забивав»

У товариському матчі ветеранів київського «Динамо» та «Спартака» футболіст відзначився хет-триком, а сама гра в Києві завершилася з рахунком 6:6.

«Три голи «Спартаку» я ще не забивав. Бувало лише два. Але це вже матчі ветеранів, тут можна відзначитись і хет-триком, і покером чи забити ще більше. Раніше я забивав «Спартаку» по одному-два голи. Це була не та команда, яка багато пропускає.

Дуже часто згадую матчі чемпіонату Радянського Союзу. Зараз уже немає такої напруги. Особливо згадується кубковий матч, в якому ми програвали після першого тайму 0:1. У перерві нам сказали, що ми маємо 45 хвилин щоб відігратись і в підсумку ми перемогли 3:1. Такі матчі не забуваються.

У матчах ветеранів головне щоб усі лишились задоволені. Тому нічия – найкращий результат. Вигравати потрібно на турнірах, у принципових протистояннях. А тут головне щоб усі отримали задоволення», – наводить слова Саленка «Чемпіонат.com».