Олександр Андрієвський: «Думаємо про наш народ і героїв, які захищають Україну»

Олександр Андрієвський: «Думаємо про наш народ і героїв, які захищають Україну»

Півзахисник київського "Динамо" Олександр Андрієвський взяв участь у прес-конференції напередодні першого матчу раунду плей-оф кваліфікації Ліги чемпіонів проти португальської "Бенфіки".

- Олександре, наскільки важливо для тебе та для твоєї команди презентувати столицю України в настільки складний для вашої країни час?

- Перш за все, ми думаємо про наш народ і наших героїв, які захищають Україну. Це найважливіше. Ми граємо для них і намагаємося таким чином їх підтримати, додати сил і натхнення.

- Що означатиме для киян і всіх українців вихід "Динамо" до групового раунду Ліги чемпіонів?

- Це дуже важливо для нашого народу.

- Як ви почуваєтеся в Польщі?

- Хочу подякувати полякам за такий теплий прийом. Ми тут почуваємося як вдома. Усе супер, для нас створені всі умови, щоб добре готуватися та показувати результат на полі.

Відчуваємо підтримку і від польського народу, тому граємо також і для них. Запрошуємо польських уболівальників на завтрашній матч.

- "Бенфіка" - складний суперник. Чи відчуває команда тиск перед матчем із ними?

- Ми грали з "Бенфікою" минулого року, тому емоційно готові до нової зустрічі. Думаю, якщо ми виконаємо вказівки тренера на 100 відсотків, то у нас все буде добре.

- Через кілька днів після російського вторгнення український форвард "Бенфіки" Роман Яремчук забив гол і продемонстрував футболку з українським гербом. Невдовзі він отримав капітанську пов'язку під гучні овації вболівальників і не зміг стримати сліз. Чи пам'ятаєш ці моменти і які відчуття це у тебе викликало?

- Після таких моментів на очі навертаються сльози. Роман - молодець, що таким чином показує підтримку українському народу. Це дуже важливо. 

Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер
Офіційний партнер