Олександр Караваєв: «Після вилучення довелося знімати атакуючого гравця»

Олександр Караваєв: «Після вилучення довелося знімати атакуючого гравця»

Півзахисник «Динамо» Олександр Караваєв прокоментував заключну гру своєї команди на виїзді проти харківського «Металіста 1925», яка завершилася внічию 1:1, та підвів короткі підсумки сезону:

- Які враження залишилися від матчу? «Динамо» чи не вперше грало на НТК ім. Баннікова?

- Так, я давно не грав на цьому стадіоні, лише багато тренувався, коли перебував у національній збірній. Було трохи незвично, тому що компактний стадіон, маленькі трибуни, але все добре.

Звісно, хотіли закінчити останню гру на переможній ноті, та сталося вилучення у нашому складі, і потім вже було дуже важко удесятьох майже півтора тайма. Але були периоди, коли багато вдавалося, моменти, коли могли і вдесятьох забити, адже грали трохи краще.

Супернику, наче і не була потрібна перемога, адже для них одного очка було достатньо, щоб вирішити свої завдання, тому вони не йшли багато вперед, а у нас були ситуації, коли ми вибігали у контратаки, тощо. Звісно, завжди хочеться перемагати, але сьогодні вийшло так, що зіграли унічию.

- Чи вилучення трохи зіпсувало плани на гру?

- Звісно, адже довелося перебудовуватися, знімати одного атакуючого гравця, і після цього залишалося вже менше можливостей для маневру.

- Які завдання перед вами ставили тренери, коли ви виходили на поле?

- Грати компактніше, адже у нас було на одного гравця менше, і через це грати важче. А також ми мали вибігати у контратаки. Також ми відчували, що можемо контролювати гру, адже суперник «сідав» до своїх воріт та віддавав нам ініціативу. Тому ми грали у свою гру та намагалися створювати моменти.

- Які у вас плани на найближчий час?

- Зараз буде відпустка, проведу її в Києві, з родиною. Коли поряд сім’я, і все добре - це найголовніше.

- Які короткі підсумки сезону можете підбити? Четверте місце - це не той результат, на який розраховували?

- Так, звісно, це не те місце, на яке ми очікували, тому що ми завжди боремося лише за перші місця. На нинішній результат вплинуло багато факторів протягом сезону. Зробимо висновки, і наступного сезону будемо все робити по-новому, готуватися до кожного матчу, щоб перемагати.

Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер
Офіційний партнер