Олександр Караваєв: «Про відставку Луческу дізналися у роздягальні після матчу»

Олександр Караваєв: «Про відставку Луческу дізналися у роздягальні після матчу»

Півзахисник «Динамо» Олександр Караваєв прокоментував поєдинок проти донецького «Шахтаря», у якому кияни поступилися з рахунком 0:1, а також розповів про реакцію футболістів на відставку Мірчі Луческу:

- Прикро, що Луческу подав у відставку саме у таких обставинах, коли ми програли. Він дуже хотів дограти цей чемпіонат, виграти його, були великі цілі і плани, але не вийшло. Повторюся, це дуже прикро, адже до цього були хороші часи, ми і у Лізі чемпіонів грали, і чемпіонами ставали, і Кубок, і Суперкубок. Крім того, багато молоді перейшло грати в інші чемпіонати – від цього виграв і клуб, і гравці. Зараз у нас теж є багато молоді на перспективу, щоб у майбутньому цих хлопців також подати.

- Ви дізналися про відставку Луческу вже після гри, чи він попереджав перед матчем, що у разі поразки піде?

- Вже після матчу. Коли ми зайшли до роздягальні він сказав нам про це. Завтра у нас буде збір команди, потім тренування. Коли ми зберемося командою, нам усе скажуть щодо нового наставника.

- На гру із «Шахтарем» налаштовувалися якось особливо?

- Ні, як на звичайну гру. Коли «Динамо» грає із «Шахтарем» особливо налаштовуватися не потрібно, тому що і так усі розуміють, який це матч. Нам багато чого вдавалося і у першому таймі, і у другому, але пропустили прикрий гол. У нас було багато моментів, але підвела реалізація. Варто було пропустити один момент, як нам забили – це дуже прикро.

- Що саме сталося у тому моменті?

- Ми, начебто усе робили компактно в обороні, так само, як відпрацьовували у першому таймі, але якимось чином пройшла розрізна передача, вбіг Олександр Зубков і завершив той епізод, ще й поміж ніг вийшло. Ще раз скажу, що такі обставини і ситуації дуже прикрі.

- Після двох поразок була нічия із «Колосом», і здавалося, що усе налагоджується. Щось пішло не так?

- Ми кожного разу робимо розбір ігор, начебто усе правильно виконуємо: і граємо, і створюємо моменти, але підводить реалізація. А в обороні проскакує якась помилка – і ми пропускаємо голи. Це, звісно, підриває моральний дух, але не залишається нічого іншого, крім того, щоб працювати далі і робити висновки. Попереду ще багато матчів, у них потрібно не повторювати помилок та «підтягувати» реалізацію.

- Які перспективи для «Динамо» у турнірній таблиці після цієї поразки?

- Ми усе розуміємо, усі гравці професіонали, тому знають, що робити. Тепер будемо готуватися до наступної гри, щоб реабілітуватися та перервати темну смугу безвиграшних матчів. У нас все для цього є, потрібно готуватися до наступних поєдинків.

- Вперше з капітанською пов’язкою вийшов на поле Володимир Бражко, як цю подію сприйняли у команді, чи привітали його?

- Так, це відбулося ще перед розминкою, усі вже були налаштовані, тому, звісно, усі хлопці його підтримали – це позитивний момент для Браги, для нього ця подія буде ще більшим стимулом, адже він отримав капітанську пов’язку у такому молодому віці та ще й у такому важливому матчі.

- Як він впорався?

- Він добре з усім впорався, тому молодець.