Олександр Шовковський: «У нас є довіра до кожного гравця команди»

Олександр Шовковський: «У нас є довіра до кожного гравця команди»

Виконувач обов’язків головного тренера «Динамо» Олександр Шовковський поділився враженнями від домашнього поєдинку із харківським «Металістом 1925» та перемоги своїх підопічних з рахунком 4:2 в ефірі «FootballHub»:

- Думаю, для уболівальників чудово, коли у матчі багато забитих м’ячів, саме за це футбол і люблять. Кожна команда ставить перед собою свої завдання, перемога – це, звичайно, приємно, але якість гри теж має велике значення для нас. Скажу чесно, перемогою задоволений, а от якістю не дуже, бо зробили багато помилок. Мали доводити гру до кінця спокійніше.

- Чи такі футболісти, як Діалло, Царенко, Волошин стати майбутнім «Динамо»?

- Вони мають прогресувати, а чи стануть вони майбутнім «Динамо» чи якось іншого клубу, залежить від них, від їхнього сприйняття футболу, від того, як вони реалізовуватимуть та втілюватимуть у матчах тих вимог, які ставить перед ними і керівництво клубу, і тренерський штаб. Одне з завдань, які стоять перед командою, - це, безумовно, результат, а саме, чемпіонство, і виховування нових, молодих гравців, щоб вони грали на найвищому рівні.

- Що з Бущаном? Чому він сьогодні не грав?

- Усе з ним нормально, у нас бойова команда, кожен готовий вийти на поле і грати. Ми дали можливість провести цю гру Нещерету, бо він чудово працює у тренувальному процесі, до нього питань немає. А щодо пропущених м’ячів, ми розбираємо кожну гру, і, безумовно, будемо розбирати цей матч та вкажемо на помилки, які були допущені, а також підкреслимо хороші моменти.

Забиті м’ячі – це результат якісних дій команди в атаці, а пропущені – помилок в обороні. У нас є довіра до кожного гравця команди, і ми при нагоді випускаємо тих чи інших гравців як в основному складі, так і на заміну.

Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер
Офіційний партнер