Олександр Шовковський – виконувач обовʼязків головного тренера «Динамо»

Олександр Шовковський – виконувач обовʼязків головного тренера «Динамо»

Після поразки в матчі з «Шахтарем» (0:1) у рамках чемпіонату України у відставку з посади головного тренера «Динамо» подав румунський фахівець Мірча Луческу.

Наступного дня після поєдинку футболісти та адміністративний персонал зібралися на навчально-тренувальній базі у Віті-Литовській, де президент клубу Ігор Суркіс подякував Містеру, який також був присутній на зібранні та попрощався з усіма, і представив команді нового наставника. Ним став багаторічний голкіпер «біло-синіх» Олександр Шовковський, який у статусі виконуючого обов’язки головного тренера готуватиме команду до наступних матчів у чемпіонаті України.

«За результат завжди відповідають головний тренер та його тренерський штаб, ви ж відповідаєте за якість своєї гри, - звернувся до футболістів Олександр Володимирович. - І у вас є певний рівень гри, нижче якого ви не маєте права опускатися, а навпаки прагнути його підвищувати. Містер Луческу вкладав у вас свої сили, знання, досвід. А досяг він багато чого у своєму житті та карʼєрі. Тому я хочу, щоб ви ще раз подякували Містеру за виконану роботу».

Після промови Олександра Шовковського всі оплесками провели Мірчу Луческу.

Президент клубу Ігор Суркіс також поспілкувався з командою та тренерським штабом. Він подякував Містеру за час роботи з командою, і наголосив, що перед командою, як і раніше, стоїть завдання стати чемпіоном України.

«Я дуже вдячний Мірчі Луческу за його роботу у «Динамо». Справа навіть не в тому, що він двічі виводив команду до Ліги чемпіонів та вигравав трофеї, а у його професіоналізмі, досвіді та кроках з вдосконалення роботи клубної системи. Луческу не тільки досягав результатів, а й виховав багато талановитих гравців - цілий ряд динамівців у збірній Україні пройшли школу цього наставника. У Мірчі був повний кредит довіри, ми були готові чекати, поки він побудує нову команду, яку буде боротися за чемпіонство та успішно грати у єврокубках. Але це було його особисте рішення, то ж ми були змушені прийняти таку позицію головного тренера. Сподіваюсь, що той досвід, який він передав гравцям та тренерському штабу, допоможе нам вийти на новий рівень», - сказав Ігор Суркіс.

У тренерському штабі Олександра Шовковського будуть працювати Еміль Карас, Олег Гусєв та Михайло Михайлов.

Нагадаємо, що Олександр Шовковський уже виконував обов’язки головного тренера, коли наприкінці минулого сезону Мірча Луческу вимушений був зробити операцію на нозі та перебував на лікарняному.

Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер