Олександр АНДРІЄВСЬКИЙ: «Десна» грає в атакувальний футбол та має швидкі фланги»

Олександр АНДРІЄВСЬКИЙ: «Десна» грає в атакувальний футбол та має швидкі фланги»

- Перед матчем ми працювали у звичному режимі, тому підходимо до гри в хорошому настрої. Єдине — не вистачало збірників, тому у тренувальному процесі було задіяно більше молоді. А загалом, тренування були такими, як завжди, крім того, ми провели хороший спаринг із херсонським «Кристалом» — лідером другої ліги. Тож, гадаю, ми чудово підготувалися до гри з «Десною».

- Чи допомогла пауза, пов’язана з матчами збірних, переключитися та відволіктися від останніх невдач у чемпіонаті?

- Так, упевнений, ця перерва піде на користь. У нас новий тренер, у якого свої вимоги, він акцентує увагу на інших взаємодіях, та й загалом тренерський процес змінився. Спочатку було непросто, саме тому був потрібен час, щоб звикнути до цього. Зараз уже все добре, усі розуміють, що від кожного вимагається, постараємося все показати у грі.

- Що думаєте про суперника та які ваші враження від «Десни»?

- У них хороший тренер, добре видно малюнок гри, сильний склад гравців, серед яких є досвідчені футболісти. По грі «Десна» мені дуже подобається: вони грають в атакувальний футбол, мають швидкі фланги. Як у нас люблять казати: і самі грають, і іншим дають.

- Чернігівці йдуть на другому місці в турнірній таблиці. На вашу думку, ця команда здатна на сюрпризи в нинішньому сезоні?

- Ще зарано про це казати, але їхня нинішня позиція не випадкова. Тому до матчу з ними ми готуємося дуже серйозно. Упевнений, гра буде цікавою.

- У складі чернігівської команди грає багато колишніх динамівців. Чи спілкуєтеся з кимось із них?

- Не скажу, що ми тісно товаришуємо, але дуже добре знайомий з Андрієм Богдановим, чудово знаю Артема Фаворова, з яким ми з шести років навчалися в динамівській ДЮФШ, та його брата Дениса. А по грі виділив би Єгора Картушова, якого пам’ятаю як сильного гравця ще по першій лізі, та, звичайно ж, Владислава Калитвинцева.

КВИТКИ НА МАТЧ «ДИНАМО» – «ДЕСНА»

Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер