Олександр ПЕТРАКОВ: «Залишився дуже задоволеним ставленням хлопців»

Олександр ПЕТРАКОВ: «Залишився дуже задоволеним ставленням хлопців»

- Завдання перед хлопцями стояло найпростіше – набрати оптимальні фізичні кондиції через гру, тому я розбив команду на дві рівноцінні групи, одна з яких зіграла вранці, а друга – ввечері. Не став би називати склади умовно першим та другим, швидше – вони змішані, ми вирішили подивитися, що буде. У всіх є шанс поїхати до Угорщини, все залежатиме від того, хто в якій готовності. Я залишився дуже задоволеним ставленням хлопців, тим, що вони вистояли до кінця. За 15 хвилин до фінального свистка було видно, що багато хто не тягне. Але на це є об'єктивні причини – луганські гравці не тренувалися, донецькі займалися у своєму клубі лише чотири дні, тому вийшов певний дисбаланс. Тому за дні, що залишилися, хочемо об'єднати команду та привести її до спільного функціонального стану.

- У вечірній грі на першому місці також буде стояти функціональна готовність?

- Так, саме це. Ми ці дні добре потренувалися, попрацювали, в четвер у нас буде напіввихідний день, 12-го та 13-го липня – тренування, 13-го відпочинок, а після останньої контрольної гри – безпосередня підготовка до сербів.

- Як, на ваш погляд, проявили себе динамівці, які брали участь у матчі?

- Усі проявили себе добре, але я би не виокремлював команду за клубами.

- Як вважаєте, Харатіну збір із першою командою піде на користь?

- Так, звичайно. Я з ним розмовляв, йому дуже сподобалося – і тренування, і ставлення. Я Сергія Реброва добре знаю, ми разом навчалися, щоб отримати ліцензію PRO. Тож, усе добре.

- Ви постійно на різних позиціях використовуєте Полегенька – то на правому фланзі півзахисту, то в захисті ...

- Я стільки років знаю всіх хлопців ... Ми можемо варіювати склад по-різному. Всі 18 людей можуть зіграти на різних місцях. У нас кожен гравець закриває дві-три позиції, тож більш-менш усі універсали. Словом, із цим жодних проблем немає.

- Чи будуть у вашої команди ще товариські матчі?

- Так, 14-го липня ми граємо тут, у Бородянці, останній контрольний матч проти «Оболоні-Бровар». Початок о 18.15. Після нього буду остаточно визначатися зі списком гравців, які поїдуть до Угорщини. До цього часу до нашого розташування з Женеви прилетить Едуард Соболь, якому я дозволив затриматися в «Шахтарі», оскільки Луческу попросив, щоб він зіграв проти «Бенфіки».

Copyright © 2014 FC Dynamo Kyiv

Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер
Офіційний партнер