Олексій ГЕРАСИМЕНКО: «Наша задача, як і раніше, 1-ше місце в чемпіонаті»

Олексій ГЕРАСИМЕНКО: «Наша задача, як і раніше, 1-ше місце в чемпіонаті»

- Нічия закономірна, але результатом ми незадоволені, адже нас влаштовує тільки перемога. Потрібно грати в будь-який час року і в будь-яку погоду, виходити на поле і виконувати те, що плануємо перед грою.

- Другий тайм вийшов більш цікавим і насиченим, з чим це пов'язано?

- Природно, у перерві ми внесли певні корективи, провели одну заміну - і з'явилися моменти. З нашого боку їх було три-чотири, як мінімум, свої шанси мав і «Шахтар». В цілому, гра була цікавою, грали дві рівні команди, у складі яких багато збірників. Єдине, що не сподобалося - це індивідуальні помилки. А командні дії були непоганими, хлопці робили хороші підходи до воріт. При рахунку 1:0 на нашу користь можна було забивати, тоді б все стало на свої місця. Я сказав хлопцям у роздягальні, що незалежно від того, з ким ми граємо з «Шахтарем», «Реалом» або «Волинню», потрібно повністю виконувати все те, про що ми домовляємося перед грою. Сьогодні цього частково зроблено не було, тому такий результат.

- Розкажіть про новачків команди - Казакова, Семилитко...

- Козаков - вихованець нашої клубної академії, він пройшов всю школу, лише останній рік не грав у нас, а потім ми його просто повернули. Це талановитий хлопець. Семилитко - з «Арсеналу». Є ще лівий захисник Оджукву, який сьогодні не грав. Ці хлопці були у нас на перегляді. Мені, тренерському штабу і селекционному відділу здалося, що ці хлопці представляють інтерес для клубу. Тому вони тут, а на якому рівні будуть грати - покаже час.

- Охарактеризуйте хлопців, з якими плануєте пройти турнірну дистанцію.

- Як звичайно, будемо розраховувати на своїх, підключаємо зараз хлопців 1997-го року народження з прицілом на майбутнє, тому що влітку будуть грати вже вони. З футболістів 1996-го р.н., хто буде потрібен, піде в дубль. Якщо буде підмога з дубля, як сьогодні, ми тільки раді, адже це все одна структура.

- Вам довелося грати на синтетиці, це вплинуло на гру?

- Не особливо. Ми ж всю передсезонну підготовку провели в манежі, і останній тиждень тренувалися на синтетиці. Природно, добре грати в звичайних умовах, на зеленому полі, але потрібно пристосовуватися до будь-яких погодних умов. Мова більше йде про те, як ми виконуємо установку тренера.

- Могли б ви підбити підсумки передсезонної підготовки?

- Будемо підводити підсумки в кінці сезону. Ще тільки почався другий круг. Взагалі, ми повністю виконали те, що планували: і обсяг бігової роботи, і дуже багато працювали над тактикою, зіграли багато контрольних матчів, переглянули футболістів, з'явилося 3-4 нових футболістів. «Динамо» U-19 завжди працює в такому режимі.

- Судячи з усього, боротьба за перше місце буде тривати до самого останнього туру...

- Природно. Повторюся, наша задача - тільки перше місце. Будемо намагатися викладатися в кожному матчі. Наступний поєдинок у нас з «Дніпром», яким складом поїдемо, поки не відомо, але будемо готуватися і в кожному матчі грати тільки на перемогу, аналізувати, прогресувати і рухатися далі.

© www.fcdynamo.kiev.ua

Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер