Гол Каверіна допоміг «Говерлі» відібрати очки у «Дніпра» (+ ВІДЕО)

У Дніпропетровську на «Дніпро-Арені» було зафіксовано нічию – 1:1. Вагомий внесок у набране «Говерлою» очко зробили футболісти, орендовані ужгордцями у київського «Динамо».

У стартовому складі підопічних В'ячеслава Грозного вийшли воротар Максим Коваль, захисник Віталійс Ягодінскіс та півзахисник Сергій Мякушко. Ці гравці провели на полі весь матч. Вдалою виявилася проведена в перерві зустрічі заміна. На поле було випущено ще одного динамівця Віталія Каверіна (на фото під №24), який уже на 15-й хвилині свого перебування забив м'яч у ворота Дениса Бойка, таким чином зрівнявши рахунок.

Після матчу гра Каверіна отримала високу оцінку від головного тренера гостей В'ячеслава Грозного: «Каверін – хороший гравець, хоча багато часу втратив. У нього таланту не менше, ніж у Коноплянки. Може з двох ніг грати. Загалом, задоволений результатом».