Особливі вболівальники на матчі зі «Шкендією»

Особливі вболівальники на матчі зі «Шкендією»

Київське "Динамо" продовжує почесну та приємну для нашого клубу традицію - запрошувати дітей, які були вимушені залишити Україну через воєнні дії, на матчі команди на турецькому зборі.

Сьогодні перед грою зі "Шкендією" на поле стадіону Mardan динамівців вивели українські біженці - маленькі футболісти з Маріуполя, Харкова, Дніпра та Києва. Ці діти, середній вік яких складає 12-13 років, після евакуації до Туреччини почали займатися у дитячій футбольній команді "Динамо-Аланія". Її створив українець Анатолій, великий уболівальник київського "Динамо", як і дітлахи, які відвідали сьогоднішню гру.

Після матчу дітки зробили спільну фотографію з динамівцями. Окрім того, маленьких українців очікувала зустріч із улюбленими футболістами в підтрибунному приміщенні, де вони мали можливість поспілкуватися у неформальній атмосфері, отримати автографи та сфотографуватися на пам'ять зі своїми кумирами.

Підтримка особливих гостей принесла нашій команді удачу - перемогу над "Шкендією". І що ще більш цінно - відчуття єднання та позитивні емоції для всіх учасників зустрічі. На наступні спаринги в Туреччині «Динамо» продовжуватиме запрошувати українських дітей, щоб підтримати співвітчизників у евакуації та подарувати приємні емоції.

Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер
Офіційний партнер