Особливі голи для Супряги та де Пени

Так, Владислав Супряга, вразивши ворота Даві Руфа вже на 9-й хвилині поєдинку в Генті, забив свій перший гол у єврокубках. Для дебютного взяття воріт 20-річному нападнику знадобилося 5 матчів (3 матчі в Лізі чемпіонів і 2 - у Лізі Європи). А загалом це 3-й м'яч Супряги у 6-ти матчах із початку сезону.

У свою чергу, Карлос де Пена не лише забив свій дебютний єврокубковий м'яч, а й став першим уругвайським легіонером серед усіх українських клубів, який забивав у єврокубках. Саме гол Карлоса на 79-й хвилині приніс киянам виїзну перемогу над "Гентом" (2:1) у першому матчі раунду плей-оф кваліфікації Ліги чемпіонів.

Нагадаємо, що матч-відповідь відбудеться наступного вівторка, 29 вересня, на НСК "Олімпійський" (початок - о 22:00).