П'ять динамівців зіграли за «молодіжку» України проти Ірландії U21

У п’ятницю, 16 червня, молодіжна збірна України провела останній спаринг перед стартом у фінальній частині Євро-2023 (U21).

Суперником підопічних Руслана Ротаня була збірна Ірландії U21. Двічі по ходу матчу «жовто-сині» виходили вперед, реалізуючи пенальті (відзначилися Бондаренко в першому таймі та Сікан у другому), але в обох випадках суперник зрівнював рахунок. У підсумку, фінальний свисток зафіксував бойову нічию – 2:2.

У грі взяли участь п'ять представників «Динамо». Воротар Руслан Нещерет, захисник Костянтин Вівчаренко та півзахисник Володимир Бражко (виступав на правах оренди за «Зорю») вийшли у стартовому складі, а захисник Олександр Сирота та півзахисник Микола Михайленко (грав у оренді в «Олександрії») з'явилися на полі відразу по перерві.

Нагадаємо, що стартовий поєдинок у фінальному турнірі Євро-2023 (U21) збірна України проведе 21 червня проти Хорватії.