Перед «Динамо» «Рапід» знову поступився аутсайдеру...

Матч на «Лавантал-Арені» (за присутності 4,300 глядачів) розглядався гравцями та головним тренером столичного гранда як можливість взяти реваншу за поразку від цього ж клубу вдома – 2:4.

Але на практиці гостям нічого не вдалося. Господарі, пропустивши першими (на 51-й хвилині відзначився Буургшталлер) потім змінили перебіг поєдинку, завдавши загалом сім ударів у рамку воріт Новоти й дозволивши відповісти підопічним Зорана Баришича лише двічі. У підсумку перебіг матчу було повністю ними змінено на свою користь, що й підтвердили голи Топсагича (61-а хвилина) та Ліндлі (74-а).

Матч «Рапід» провів у такому складі: Новота, Павелич, Зоннляйтнер, Дібон, Берендт, Пецос (Бойд, 82), Сабітцер, Шауб (Видра, 46), Бургшталлер (Грозурек, 83), Штаркль.

Таким чином, опустившись у національній першості на третє місце, до Києва австрійці приїдуть не в найкращому настрої.

Нагадаємо, що поєдинок віденського «Рапіда» та київського «Динамо» в Лізі Європи відбудеться 12 грудня на «Олімпійському». Початок зустрічі о 22.05.