Перед «Динамо» «Вердер» розім'явся на аматорах

Гра напередодні суботнього тестового поєдинку з київським «Динамо» закінчилася закономірною впевненою перемогою професіоналів із «Вердера» 7:0. Хет-триком відзначився нападник гостей Нільс Петерсен, а інші чотири голи були записані на рахунок Аарона Ханта, Лукаса Шмітца, Асані Лукіміа та Флоріана Нагеля.

"Поле було в не дуже гарному стані, але ми тим не менше показали хороший, комбінаційний футбол, особливо у нас добре виходила гра в першому таймі", - зазначив після закінчення матчу головний тренер бременців Шааф.

Нагадаємо, що товариський матч «біло-синіх» та бременських футбольних «музикантів» пройде завтра, 13 жовтня о 16.30 (за київським часом) на стадіоні «Парт Тайм Арена» (вміщує 6,000 глядачів) у Клоппенбурзі, розташованому в 60 кілометрах від Бремена.

Докладніше про суперника і передматчеві розклади читайте завтра на нашому сайті.